EW-V015-220 – Single Phase Voltage Protector 208/220V – 50/60Hz
Part No. EW-V015-220
Features:
  • Minimal and maximal voltage and adjustable time delay
  • Designed under international quality certifications
  • 208/220V, 50/60Hz, current 30A
  • Time delay: 1.5 to 5 min.
  • Under and Over Voltage: 220V to 260V / 170V to 210V. Adjustable